دانلود اپلیکیشن کیان وی پی اس

سوالات در رابطه با وی پی ان

آیا می توانم قبل از خرید سرویس را تست کنم؟

بله، می توانید از طریق لینک مقابل از سرویس تست ما استفاده کنید: سرویس تست

بازی من تحریم شده، کیان وی پی اس برای رفع تحریم هم کاربرد دارد؟

بله، سرویس کاهش پینگ تا 90% از بازی ها و نرم افزارهایی که کاربران ایرانی را تحریم کرده اند را رفع تحریم می کند.

کیان وی پی اس چیست و چگونه عمل می‌کند؟

کیان وی پی اس در واقع یک سرویس V--P--N ایرانی می باشد، این سرویس برای کاربران ایرانی طراحی شده است و شباهتی با سرویس های فیلتر//شکن ندارد.
سرویس کاهش پینگ سرویسیست که باعث پایین آمدن پینگ خارجی اینترنت و هم چنین رفع تحریم اکثر بازی ها می شود. عمده مصرف این سرویس برای بهبود وضعیت بازی آنلاین (از قبیل کاهش پینگ بازی و افزایش سرعت آن، برطرف کردن لگ، تاخیر یا تایم اوت های احتمالی، جلوگیری از قطعی، بهبود ریجستر تیر و نت تایپ کنسول و غیره) و هم چنین رفع تحریم بازی یا نرم افزارهایی که کاربران ایرانی را با محدودیت روبرو کرده اند می باشد.

تفاوت سرویس نامحدود و پلاس چیست؟

هر دو نوعِ سرویس کاهش پینگ (نامحدود و پلاس) مخصوص بازی آنلاین طراحی شده اند، تنها تفاوت اصلی آنها در تعداد سرورهای رفع تحریم می باشد. در سرویس کاهش پینگ پلاس، علاوه بر سرورهای پایه، چند روتینگِ بیشتر جهت اتصال در دسترس می باشد، روتینگ‌های اختصاصی ایران-بحرین، ایران-امارات (مخصوص سرورهای بازی خاورمیانه - Middle East)، ایران-سنگاپور و به علاوه چند روتینگ دیگر تنها در سرویس پلاس فعال هستند.

آیا کیان وی پی اس دارای آی‌پی ثابت است؟

بله. سرویس کیان وی پی اس طوری طراحی شده است که اگر تنظیمات اتصال (مانند شماره سرور، پروتکل و ...) را مرتبا تغییر ندهید، همیشه با یک IP ثابت وارد بازی خواهید شد.

آیا کیان وی پی اس یک DNS است؟

خیر، عملکرد سرویس کیان وی پی اس نسبت به سرویس‌های DNS متفاوت بوده و شباهتی با آنها ندارد.

امکان انجام دانلود/آپدیت با سرویس کاهش پینگ وجود دارد؟

خیر، سرویس کاهش پینگ صرفا مخصوص بازی آنلاین بوده و برای حفظ کیفیت آن انجام سایر مصارف (مانند وبگردی، دانلود، آپدیت، تماشای فیلم آنلاین و ...) ممنوع شده است.

بدین منظور یک سقف مصرف ماهیانه حداکثر 30 گیگ (در سرویس نامحدود) و محدودیت پهنای باند 5 مگابیت در ثانیه تنظیم گردیده است که البته برای بازی آنلاین کاملا مناسب می باشد.